Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 3 w Katowicach

Eliminacje o Mistrzostwo Katowic Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych w piłce nożnej

20 października 2014 r. nasza szkoła była organizatorem eliminacji o Mistrzostwo Katowic Szkół Gimnazjalnych w piłce nożnej rozgrywanych na obiektach MOSIR KATOWICE (O.S. RAPID).
Do rywalizacji w grupie E przystąpiły oprócz gospodarza Gimnazjum nr 35, także Gimnazjum nr 19, Gimnazjum nr 20, Gimnazjum nr 3.
Po zaciętej rywalizacji i grze każdy z każdym pierwsze miejsce w grupie i awans do półfinału zajęła nasza szkoła pokonując bezapelacyjne wszystkich rywali.
Końcowa klasyfikacja:
1 miejsce Gimnazjum nr 35 - awans
2 miejsce Gimnazjum nr 19 - awans
3 miejsce Gimnazjum nr 20
4 miejsce Gimnazjum nr 3
Z kolei dnia 23 października 2014 r. nasza szkoła była również organizatorem eliminacji o Mistrzostwo Katowic Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce nożnej rozgrywanych na obiektach MOSIR KATOWICE (O.S. RAPID).
Do rywalizacji w grupie A przystąpiły oprócz gospodarza ZSTiO nr 2 (mistrz Katowic z ubiegłego roku), I LO oraz  ŚTZN.
Po zaciętej rywalizacji,  grze każdy z każdym pierwsze miejsce w grupie i awans do półfinału zajęła nasza szkoła pokonując wszystkich rywali.
Końcowa klasyfikacja:
1 miejsce ZSTIO nr 2 - awans
2 miejsce ŚTZN - baraż
3 miejsce ILO

Sztafetowe biegi przełajowe

1 października 2014 r. w Dolinie Trzech Stawów odbyły się organizowane przez Miejski Ośrodek Sportowy, AWF Katowice, Mistrzostwa Katowic szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych w „Sztafetowych biegach przełajowych”. Każda szkoła miała prawo zgłosić do zawodów swoje reprezentacje złożone z sześciu dziewcząt i sześciu chłopców. Dziewczęta wszystkich szczebli nauczania miały do pokonania dystans 800 metrów; chłopcy szkół podstawowych i gimnazjalnych – 1000 metrów, a chłopcy szkół ponadpodstawowych – aż 1500 metrów.

ZSTiO nr 2 reprezentowali uczniowie gimnazjum, liceum oraz technikum w składzie:

Reprezentacja gimnazjum - chłopcy:

1. Szymański Piotr kl. 2bg

2. Hein Bartosz kl. 2bg

3. Sikiewicz Patryk kl. 3bg

4. Muller Mateusz kl. 3bg

5. Chwila Bartosz kl. 3bg

6. Godula Maksymilian kl. 3bg

7. Łukas Krystian kl. 3ag

Drużyna naszej szkoły zajęłą VI miejsce na 21 startujących szkół gimnazjalnych.

Reprezentacja szkoły średniej - dziewczęta:

1. Szlugaj Paulina kl. 2L

2. Bart Patrycja kl. 2L

3. Palikij Justyna kl. 2L

4. Starzyczny Gabriela kl. 2E

5. Czarnecka Izabela kl. 2E

6. Żogała Natalia kl. 2E

7. Kopiec Klaudia kl. 3E

Dziewczęta zajęły XIII miejsce na 15 startujących szkół ponadgimnazjalnych.

Reprezentacja szkoły średniej - chłopcy:

1. Krawczyk Daniel kl. 2Ltn dsc 0659

2. Otrzonsek Dawid kl. 2L

3. Smyla Bartosz kl. 2L

4. Żemła Przemysław kl. 2L

5. Klimczyk Kamil kl. 3E

6. Drzymała Mateusz kl. 2L

7. Bromboszcz Dawid kl. 1E

8. Radziejewski Maciej kl. 2L

Gratulujemy chłopcom zajęcia III miejsca. Podczas zakończenia trzy pierwsze miejsca zostały nagrodzone medalami, pucharami i dyplomami.

Wszystkim uczestnikom za udział, zaangażowanie serdecznie dziękuje zespół wychowania fizycznego.

Zapraszamy do galerii.

Mistrzostwa Katowic w Lekkoatletyce

29 września 2014 r. na stadionie AWF odbyły się Mistrzostwa Katowic w Lekkoatletyce. Naszą szkołę reprezentowała liczna grupa zawodników i zawodniczek w składzie:

Patrycja Wojciechowska - pchnięcie kulą

Iza Czarnecka - pchnięcie kulą

Justyna Wociechowska - skok w dal

Natalia Żogała - bieg na 100m

Gabrysia Starzyczny - bieg na 400m

Kamil Klimczyk - bieg na 400m, sztafeta 4x100m

Dawid Bromboszcz - pchnięcie kulą, sztafeta 4x100m

Hubert Kaczmarek - bieg na 1500m

Alan Kępa - skok w dal

Krzysiek Ruszkowski - bieg na 100m, sztafeta 4x100m

Mateusz Łyczba - skok w dal

Tymek Dziwosz - bieg na 400m, sztafeta 4x100m

Paweł Ciszyński - bieg na 1500m

Norbert Bzura - bieg na 100m

Kacper Strzelecki - pchnięcie kulą

Wszystkim serdecznie dziękujemy za wielkie zaangażowanie i sportową walkę! Nauczyciele WF

Zapraszamy do galerii.

logo bip2

2017-srebrne-technikum-perspektywy

brazowa szkola

laur1

vulcan

festyn

medal

osiagniecia

filmik1

KKZ

LogoSIMP

cisco

logo wst

FMP

LogoMBP Ruda sl

wsti

rozwoj

PM logo

dzungla

ksapl

GWSP

prpgeCad

logo-katowice