Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 3 w Katowicach

Zajęcia pozalekcyjne

Imię i nazwisko nauczyciela

Przedmiot

Dzień

Czas trwania zajęć

Porębska Beata

historia, wiedza o społeczeństwie

   

Müller Sabina

historia,

wiedza o społeczeństwie,

historia i społeczeństwo

piątek*  07:10-07:55 

Agnieszka Swoboda

język polski

 czwartek  13:30-15:30

Grażyna Pachura

język polski

   

Katarzyna

Pażuch-Michalak

język polski

wtorek  13:40-14:25 

Magdalena Mamoń

język polski

   

Agnieszka Mularczyk

   język angielski

wtorek  07:10-07:55

Ewelina

Sikora-Prostańska

   język angielski

 piątek 14:30-15:15 

Agata Rutkowska

   język angielski

czwartek 15:20-16:05 

Barbara Reiman

   język angielski

 wtorek 08:00-08:45 

Danuta Miechowska-Samel

   język francuski

piątek

07:10-07:55 

Ewa Kaczor

język niemiecki

 poniedziałek 07:10-07:55 

Marta Bartoszek

język niemiecki

środa (co 2 tyg.) 9:50-10:35

Katarzyna Jura

matematyka

 czwartek 07:10-07:55 

Krzysztof Zelner

matematyka

 poniedziałek

poniedziałek

wtorek

czwartek

piątek

07:00 - 07:55 

14:30-15:15

14:30-15:15

13:40-14:25

07:00-07:55

Agnieszka Tumidajska

matematyka

piątek 

 07:15-08:00

Danuta Kudala

matematyka

 poniedziałek

08:00-08:45 

Beata Bąk

matematyka

 wtorek

14:30-15:15 

Alicja Grzywacz

matematyka

 piątek

 07:15-08:00

Ewa Kwapulińska

fizyka/matematyka

wtorek*

13:40-14:25 

Agnieszka Wójcik-Lis

fizyka/matematyka

środa

09:50-10:35

Monika Mażewska

fizyka, chemia

poniedziałek* 

07:10-07:55 

Katarzyna Sabatowska

biologia

wtorek* 13:30-14:25 

Beata Porębska

geografia

wtorek*   13:40-14:25

Agnieszka Swoboda

muzyka, plastyka, zajęcia artystyczne, wiedza o kulturze

 czwartek   13:30-15:30

Łukasz Hebdziński

zajęcia sportowe

 piątek  13:30-14:25 
Kamil Pągowski zajęcia sportowe    
Aldona Skubiszewska

przedmioty ekonomiczne

   
Monika Wilk 

przedmioty ekonomiczne 

poniedziałek  07:10-07:55 
 Aneta Nowak

działalność gospodarcza, podstawy przedsiębiorczości

 czwartek  07:10-07:55 

 Aldona Stolecka

działalność gospodarcza, biuro wyngrodzeń i podatkoów

 czwartek

15:20-16:05 

Hanna Ozga

rachunkowość

 

 

 Elżbieta Kolebacz

informatyka, bazy danych 

poniedziałek** 

czwartek

14:30-15:15 

15:20-16:30 (LEGO)

 Rafał Skrzypczyk

przedmioty informatyczne 

   

 Marcin Hałaszuk

DNIUTK

środa   16:10-16:55

 Krzysztof Szyszka

informatyczne zawodowe

 poniedziałek

wtorek

12:45-13:30 

13:40-14:25

Mariusz Sendor 

sieci, ASO

   

Marta Cichoń-Sendor

informatyka

poniedziałek  15:20-16:05 

Izabela Stawska

informatyka

 poniedziałek 12:45-13:30

Andrzej Zagrodzki

informatyczne zawodowe

piątek  15:20-16:05 

Anna Jamróz-Bałdys

przedmioty informatyczne 

 wtorek  15:20-16:05

Jerzy Gola

przedmioty elektryczne

 wtorek*  14:30-15:15

Piotr Tuszyński

przedmioty elektryczne,

zajęcia techniczne

poniedziałek*  12:45-13:30 

Marcin Sitek

przedmioty elektryczne, energetyczne

wtorek*   15:15-16:00

Mariusz Skubek

przedmioty elektryczne

czwartek*   15:20-16:05

Dariusz Grzanka

przedmioty elektryczne, energetyczne

poniedziałek*  15:20-16:05 

Grażyna Padlewska

przedmioty automatyki

środa*  15:15-16:00 

*lub w innych terminach umówionych indywidualnie

**po wcześniejszym umówieniu się

logo bip2

2017-srebrne-technikum-perspektywy

brazowa szkola

laur1

vulcan

festyn

medal

osiagniecia

filmik1

KKZ

LogoSIMP

cisco

logo wst

FMP

LogoMBP Ruda sl

wsti

rozwoj

PM logo

dzungla

ksapl

GWSP

prpgeCad

logo-katowice